Підсумки підбито і ми готові оголосити результат конкурсу фотоцитат приурочений 85-річчю Ліни Костенко. Переможцем конкурсу стала світлина Вікторії Циганюк. Вона й отримає збірку віршів Ліни Костенко. Також судді відзначили окремі номінації: найпатріотичніша та найкреативніша світлина.
Найпатріотичніша світлина, на думку суддів, у Наталії Пригоди. Наталія отримує патріотичний сувенір а також чашку від профспілки студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича. А найкреативніша світлина у Іри Мельник. Ірині профспілка студентів ЧНУ дарує нотатник та чашку від профспілки студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
Всім дякуємо за участь і вітаємо переможців!

This content has been locked. You can no longer post any comment.

Студентський актив

2019-05-24 09:50