1. id картка є іменним документом, який не можна передавати іншим особам.
2. id картка використовується у наступних випадках:
– як замінник Квитка Члена профспілки, у окремих випадках, при зверненні у профспілкову організацію студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
– як дисконтна картка.
3. Перелік знижок для власників «id картки» вказаний на сайті www.studprofkom.cv.ua у розділі «id картка».
4. Кількість та розмір знижок може змінюватись, про що буде проінформовано на сайті www.studprofkom.cv.ua у розділі «id картка».
5. Знижки, які надає id картка не сумуються із знижками чи акціями, які надає заклад-партнер.
6. У випадку відмови закладу-партнера надавати знижки, передбачені дією id картки, Ви можете повідомити про це за допомогою електронної пошти help- Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за тел. +38 050 8123441,  +38 097 9361762.
7. Термін дії картки вказано на самій картці.
8. У випадку припинення профспілкового членства (за власним бажання або через несплати щомісячних профспілкових внесків для студентів контрактної форми навчання та студентів державників, які не отримують стипендію) id картка вилучається або блокується.
9. id картка є власністю профспілкової організації студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича і може бути вилучена, або визнана недійсною за рішенням профкому студентів університету.

2018-10-22 12:55