Первинна профспілкова організація студентiв Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – це офіційно зареєстрована органiзацiя студентiв унiверситету, основною метою якої є представництво, здiйснення та захист учбових, соцiально-економiчних прав та iнтересiв своїх членiв. Наша організація входить структурною одиницею у профспілку працівників освіти і науки України.

9 переваг профспілкового членства:
1. Захист прав та гарантії допомоги у ситуації, яка цього потребує;
2. Можливість отримання матеріальної допомоги;
3. Можливість бути премійованими у випадку активної громадської діяльності;
4. Можливість пошуку роботи з допомогою послуг «Університетського центру кар’єри»;
5. Постійна проінформованість (23 інформаційних стенди на всіх факультетах, інститутах та у гуртожитках, сайти, газета, радіо, соціальні мережі – vk.com/studprofkom_cv_ua);
6. Можливість дешевого літнього відпочинку на морі та горах (Наприклад: влітку 2015 року студенти ЧНУ у дві зміни їздили на відпочинок у м. Одеса та у наметовий табір “Ойкос”);
7. Цікаве та незабутнє студентське життя (90% культмасових заходів у ЧНУ фінансується профспілковою організацією студентів, у тому числі дні факультетів, посвяти, спортивні змагання, конкурси та ін.)
8. Можливість самореалізації у комісіях та інших підрозділах профспілкової організації студентів;
9. Економія власних коштів з допомогою «Профспілкової id-картки студента ЧНУ».

Якщо ти хочеш жити і навчатися в гідних умовах, знати свої права та вміти їх відстоювати, здобути першокласні організаторські здібності та отримати максимум від студентського життя — ПРИЄДНУЙСЯ ДО ПРОФСПІЛКИ СТУДЕНТІВ ЧНУ!

2017-09-25 00:55