Як і кожного року, профспілкова організація студенів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича розпочинає прийом документів для отримання пільгової путівки на літній відпочинок студентів ЧНУ, які є членами профспілки, у м. Одеса на оздоровчо-спортивній базі «Чорноморка». Тривадість відпочинку – 7 діб. Профспілкова організація студентів ЧНУ оплачує 40% повної вартості путівки (826 грн.), а студент оплачує 60% повної вартості путівки (1239 грн.). Перелік необхідних документів: - заява встановленого зразка; - копія паспорта (1, 2 стор та прописка); - копія студентського квитка (довідка із деканату); - копія ідентифікаційного коду; - копія квитка Члена профспілки або id-картки (якщо видавалась). Заявки приймаються до 24 травня 2016 р. за адресою: вул. Небесної Сотні, 4В (позаду гуртожитку №6).

Зразок заяви можна завантажити ТУТ

This content has been locked. You can no longer post any comment.

2018-09-19 17:42