11 червня 1996 року була створена Асоціація профспілкових організацій студентів України, яка об'єднала структури, що діють вже майже півстоліття. Асоціація є правонаступником Ради голів профкомів вищих навчальних закладів і об'єднує профспілкові організації двохсот дев’яносто дев’яти вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації. Загальна кількість членів Асоціації становить 694,6 тис. студентів вищих навчальних закладів всіх форм власності. Асоціація об’єднує студентські організації профспілок освіти, культури, охорони здоров’я, залізничного транспорту, працівників зв’язку, цивільної авіації, агропромислового комплексу та інших.
Метою діяльності Асоціації є задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних, навчальних, наукових інтересів своїх членів.
Головні завдання Асоціації:
- координація студентського профспілкового руху;
- представництво та захист інтересів своїх членів у взаємовідносинах з органами державної влади та органами місцевого самоврядування;
- сприяння задоволенню потреб своїх членів в сфері побуту, оздоровлення, відпочинку, реалізації творчого потенціалу;
- сприяння роботі державних органів влади, громадських організацій в підготовці та реалізації заходів державної молодіжної політики в питаннях стосовно студентства.
На початку жовтня 2016 року відбувся VI З’їзд організації, на якому прийнято ключові рішення подальшого вектору розвитку організації та обрано нове керівництво організації. Обрано президента та віце-президентів організації. Одним із віце-президентів АПОС України обрано голову профспілкової організації студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Кіндзерського Віталія.
Бажаємо успіху та нових кар’єрних звершень!

This content has been locked. You can no longer post any comment.

2018-09-19 17:42