Вчора, 1 листопада 2017 року, профспілкова організація студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відзначила 45 річницю від дня створення організації.
Ми висловлюємо щиру подяку всім членам профспілки за довіру та нашим партнерам за результативну співпрацю.
Упродовж останніх кількох років у профспілкових лавах нашої організації побували сотні активістів (голови профбюро, профорги, голови та члени комісій, Університетського центру кар'єри, Волонтерського руху "Крок назустріч", Студентської газети "NewФормати", Студентського радіо "StudWave", Студентського телебачення "ПРОФline", Команди фотографів "ProFlash" та інших). Нашу Школу профорга за останні три роки пройшло близько 400 профоргів університету.
Профспілкова організація студентів ЧНУ стала найбільшою первинною профспілковою організацією Чернівецької області. І хоч наші фінансові можливості досить скромні, але людський потенціал - безмежний!
Профспілкова організація студентів ДБАЄ ПРО ТЕБЕ вже 45 років!

2017-11-24 17:02