Профспілкова організація студентів вже 45 років стоїть на сторожі прав студентів нашого університету та робить все для того, щоб студентські роки були по-справжньому незабутніми.

Роблячи вибір на користь профспілкового членства кожен першокурсник задається питанням: для чого мені бути членом профспілки і що це мені дасть? За численні роки плідної роботи профспілкової організації студентів університету ми сформували 10 основних переваг членства у нашій організації.

ТУТ треба картинку із 10 перевагами

Профспілкове членство

Членство у профспілці є добровільним на основі власної заяви студента. Заяви на вступ у профспілку студенти 1-го курсу, як правило, пишуть на початку навчального року

Студенти 5-го курсу залишаються членами профспілки, якщо вони до цього часу (на молодших курсах) були ними відповідно до статті 11.7 Статуту Профспілки працівників освіти і науки України (Статуту).

Профспілкові членські внески

Профспілкова організація студентів ЧНУ, як і будь-яка інша профспілкова організація, функціонує на основі профспілкових внесків своїх членів.

Сума членських внесків відповідно до Статуту для студентів, які отримують стипендію складає 1%, або 11,00 грн./міс. (відповідно до постанови КМУ №1047 від 28 грудня 2016 р.).  Для студентів коледжу ЧНУ ця сума становить – 8,30 грн./міс. Відповідно до поданих студентами заяв, ця сума відраховується автоматично від отримуваної стипендії.

Студентам контрактної та державної форм навчання, які не отримують стипендію, для того, щоб залишатися членами профспілкової   організації студентів ЧНУ імені Юрія Федьковича та користуватися всіма перевагами профспілкового членства необхідно самостійно  сплачувати 1% від мінімальної академічної стипендії (11,00 грн./міс.) на банківський рахунок профспілкової організації студентів ЧНУ.

РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ сплата внесків за семестр. При сплаті внесків у «примітці» обов’язково слід вказати: слово «ПРОФВНЕСКИ», ПІП, факультет/інститут/ коледж, група та за які місяці сплачуєте внески.

------------

Наприклад:

«ПРОФВНЕСКИ – Іванов А.Б., філологічний, 402, вересень-грудень»

------------

Якщо профвнески одночасно сплачує декілька одногрупників, тоді необхідно через кому вказати прізвища тих студентів, які також їх сплачують.

Відповідно до статті 18 Статуту:

«Член профспілки за порушення вимог Статуту, в т.ч. несплату членських внесків без поважних причин протягом 3 місяців, може бути виключений з Профспілки».

Реквізити для сплати профвнесків

Одержувач: ППО студентів ЧНУ

ПАТ  Укрсоцбанк м. Київ,

ЄДРПОУ 34912979

р/р 26005000255686

Примітка: ПРОФВНЕСКИ – Прізвище, ініціали, факультет/інститут/коледж, група та за які місяці сплачуєте профвнески.

Профспілкова організація студентів ДБАЄ ПРО ТЕБЕ!

2017-11-24 17:01