1. «Профспілкова id-картка студента ЧНУ» (далі – id-картка) є додатком до Квитка Члена профспілки.
2. id-картка є іменним документом, який не можна передавати іншим особам.
3. id-картка використовується у наступних випадках:
– як замінник Квитка Члена профспілки, у окремих випадках, при зверненні у первинну профспілкову організацію студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
– як дисконтна картка.
4. Перелік знижок для власників «id-картки» вказаний на сайті studprofkom.cv.ua у розділі «id-картка».
5. Кількість та розмір знижок може змінюватись, про що буде проінформовано на сайті studprofkom.cv.ua у розділі «id-картка».
6. Знижки, які надає id-картка не сумуються із знижками чи акціями, які надає заклад-партнер.
7. У випадку відмови закладу-партнера надавати знижки, передбачені дією id-картки, Ви можете повідомити про це за допомогою електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за тел. +38 050 8123441,  +38 097 9361762.
8. Термін дії картки вказано на самій картці.
9. У випадку припинення профспілкового членства (за власним бажання або через несплати щомісячних профспілкових внесків для студентів контрактної форми навчання та студентів державників, які не отримують стипендію) id-картка вилучається.
10. id-картка є власністю первинної профспілкової організації студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича і може бути вилучена, або визнана недійсною за рішенням профкому студентів.

Студентський актив

mod_vvisit_counter Сьогодні 71