Вжe третій рік поспіль, профспілкова організація студeнтів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича організовує “Школу профорга” — захід для профоргів-пeршокурсників, який надає нe тільки розуміння своїх обов’язків, а й змушує всіх присутніх студeнтів пeрeосмислити дeякі аспeкти студентського життя та отримати мотивацію профспілкової діяльності.

“Школа профорга 2017” розпочалась із урочистого відкриття у Мармуровій залі. Із привітальним словом виступили: Перший проректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Петришин Р.І., Голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України – Дудчак В.В., Голова Чернівецької обласної ради профспілок – Шкварковський В.А. та голова первинної профспілкової організації студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Кіндзерський В.В.

Впродовж п'яти годин роботи, учасники Школи мали змогу відвідати 4 тренінги (3 за вибором профорга і 1 обов'язковий – «Профорг – основа профспілкової організації», який проводив голова профспілкової організації студентів університету – Кіндзерський Віталій). Загалом у день роботи було організовано 16 тренінгів, тобто по 4 тренінги проводились паралельно. Тематика навчальних тренінгів обиралась з огляду на необхідні навички та вміння профоргів, які їм знадобляться при організації профспілкової роботи в академічних групах та університеті загалом.

Серед актуальних тематик тренінгів були:

1. «Креативно мислити і розмовляти, життєва необхідність чи  непотрібна навичка». Тренер – екс-заступник голови профспілкової організації студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, екс-директор Студентського медіа-центру ЧНУ – Лазоревич Ірина.

2. «Профорг – основа профспілкової організації». Тренер – голова профспілкової організації студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Кіндзерський Віталій.

3. «Лідер, лідери та лідерство… Вміння вести за собою, надихати, мотивувати, відповідати за команду». Тренер – екс-директор «Університетського центру кар’єри» при профспілковій організації студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Левкун Ольга.

4. «Управління внутрішнім потенціалом». Тренер – голова профбюро студентів факультету педагогіки, психології та соціальної роботи – Андрєєва Анна.

5. «Цілі та плани: як та навіщо?». Тренер – сертифікований коуч, бізнес-тренер, психолог, арт-терапевт, автор і ведуча тренінгів особистісного розвитку, автор проекту litteracoach.com, співзасновник LANGATE – Власова Ірина.

6. «Критичне мислення». Тренер – голова профбюро студентів юридичного факультету – Марчук Анастасія.

7. «Тайм-менеджмент та методи планування свого часу». Тренер – голова профбюро студентів економічного факультету – Гіжевська Анна-Марія.

8. «Правила лідерства». Тренери – практикуючий психолог в гештальт підході – Валентин Гладій; лікар-психолог, працює в клієнтцентрованому підході – Фока Катерина.

Всього навчання у Школі пройшло 110 профоргів першого року навчання.

Ми щиро вдячні всім тренерам, помічникам і профактиву за допомогу в проведенні «Школи профорга 2017» та профоргам, які відвідали наш захід!

Профспілкова організація студентів ДБАЄ ПРО ТЕБЕ!

Студентський актив

mod_vvisit_counter Сьогодні 10