Новини

Профспілкова організація студентів вже 45 років стоїть на сторожі прав студентів нашого університету та робить все для того, щоб студентські роки були по-справжньому незабутніми.

Роблячи вибір на користь профспілкового членства кожен першокурсник задається питанням: для чого мені бути членом профспілки і що це мені дасть? За численні роки плідної роботи профспілкової організації студентів університету ми сформували 10 основних переваг членства у нашій організації.

ТУТ треба картинку із 10 перевагами

Профспілкове членство

Членство у профспілці є добровільним на основі власної заяви студента. Заяви на вступ у профспілку студенти 1-го курсу, як правило, пишуть на початку навчального року

Студенти 5-го курсу залишаються членами профспілки, якщо вони до цього часу (на молодших курсах) були ними відповідно до статті 11.7 Статуту Профспілки працівників освіти і науки України (Статуту).

 

Профспілкові членські внески

Профспілкова організація студентів ЧНУ, як і будь-яка інша профспілкова організація, функціонує на основі профспілкових внесків своїх членів.

Сума членських внесків відповідно до Статуту для студентів, які отримують стипендію складає 1%, або 11,00 грн./міс. (відповідно до постанови КМУ №1047 від 28 грудня 2016 р.).  Для студентів коледжу ЧНУ ця сума становить – 8,30 грн./міс. Відповідно до поданих студентами заяв, ця сума відраховується автоматично від отримуваної стипендії.

Студентам контрактної та державної форм навчання, які не отримують стипендію, для того, щоб залишатися членами профспілкової   організації студентів ЧНУ імені Юрія Федьковича та користуватися всіма перевагами профспілкового членства необхідно самостійно  сплачувати 1% від мінімальної академічної стипендії (11,00 грн./міс.) на банківський рахунок профспілкової організації студентів ЧНУ.

РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ сплата внесків за семестр. При сплаті внесків у «примітці» обов’язково слід вказати: слово «ПРОФВНЕСКИ», ПІП, факультет/інститут/ коледж, група та за які місяці сплачуєте внески.

------------

Наприклад:

«ПРОФВНЕСКИ – Іванов А.Б., філологічний, 402, вересень-грудень»

------------

Якщо профвнески одночасно сплачує декілька одногрупників, тоді необхідно через кому вказати прізвища тих студентів, які також їх сплачують.

Відповідно до статті 18 Статуту:

«Член профспілки за порушення вимог Статуту, в т.ч. несплату членських внесків без поважних причин протягом 3 місяців, може бути виключений з Профспілки».

Реквізити для сплати профвнесків

Одержувач: ППО студентів ЧНУ

ПАТ  Укрсоцбанк м. Київ,

ЄДРПОУ 34912979

МФО 300023

р/р 26005000255686

Примітка: ПРОФВНЕСКИ – Прізвище, ініціали, факультет/інститут/коледж, група та за які місяці сплачуєте профвнески.

Профспілкова організація студентів ДБАЄ ПРО ТЕБЕ!

Вчора, 1 листопада 2017 року, профспілкова організація студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відзначила 45 річницю від дня створення організації.
Ми висловлюємо щиру подяку всім членам профспілки за довіру та нашим партнерам за результативну співпрацю.
Упродовж останніх кількох років у профспілкових лавах нашої організації побували сотні активістів (голови профбюро, профорги, голови та члени комісій, Університетського центру кар'єри, Волонтерського руху "Крок назустріч", Студентської газети "NewФормати", Студентського радіо "StudWave", Студентського телебачення "ПРОФline", Команди фотографів "ProFlash" та інших). Нашу Школу профорга за останні три роки пройшло близько 400 профоргів університету.
Профспілкова організація студентів ЧНУ стала найбільшою первинною профспілковою організацією Чернівецької області. І хоч наші фінансові можливості досить скромні, але людський потенціал - безмежний!
Профспілкова організація студентів ДБАЄ ПРО ТЕБЕ вже 45 років!

Вжe третій рік поспіль, профспілкова організація студeнтів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича організовує “Школу профорга” — захід для профоргів-пeршокурсників, який надає нe тільки розуміння своїх обов’язків, а й змушує всіх присутніх студeнтів пeрeосмислити дeякі аспeкти студентського життя та отримати мотивацію профспілкової діяльності.

“Школа профорга 2017” розпочалась із урочистого відкриття у Мармуровій залі. Із привітальним словом виступили: Перший проректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Петришин Р.І., Голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України – Дудчак В.В., Голова Чернівецької обласної ради профспілок – Шкварковський В.А. та голова первинної профспілкової організації студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Кіндзерський В.В.

Впродовж п'яти годин роботи, учасники Школи мали змогу відвідати 4 тренінги (3 за вибором профорга і 1 обов'язковий – «Профорг – основа профспілкової організації», який проводив голова профспілкової організації студентів університету – Кіндзерський Віталій). Загалом у день роботи було організовано 16 тренінгів, тобто по 4 тренінги проводились паралельно. Тематика навчальних тренінгів обиралась з огляду на необхідні навички та вміння профоргів, які їм знадобляться при організації профспілкової роботи в академічних групах та університеті загалом.

Серед актуальних тематик тренінгів були:

1. «Креативно мислити і розмовляти, життєва необхідність чи  непотрібна навичка». Тренер – екс-заступник голови профспілкової організації студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, екс-директор Студентського медіа-центру ЧНУ – Лазоревич Ірина.

2. «Профорг – основа профспілкової організації». Тренер – голова профспілкової організації студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Кіндзерський Віталій.

3. «Лідер, лідери та лідерство… Вміння вести за собою, надихати, мотивувати, відповідати за команду». Тренер – екс-директор «Університетського центру кар’єри» при профспілковій організації студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Левкун Ольга.

4. «Управління внутрішнім потенціалом». Тренер – голова профбюро студентів факультету педагогіки, психології та соціальної роботи – Андрєєва Анна.

5. «Цілі та плани: як та навіщо?». Тренер – сертифікований коуч, бізнес-тренер, психолог, арт-терапевт, автор і ведуча тренінгів особистісного розвитку, автор проекту litteracoach.com, співзасновник LANGATE – Власова Ірина.

6. «Критичне мислення». Тренер – голова профбюро студентів юридичного факультету – Марчук Анастасія.

7. «Тайм-менеджмент та методи планування свого часу». Тренер – голова профбюро студентів економічного факультету – Гіжевська Анна-Марія.

8. «Правила лідерства». Тренери – практикуючий психолог в гештальт підході – Валентин Гладій; лікар-психолог, працює в клієнтцентрованому підході – Фока Катерина.

Всього навчання у Школі пройшло 110 профоргів першого року навчання.

Ми щиро вдячні всім тренерам, помічникам і профактиву за допомогу в проведенні «Школи профорга 2017» та профоргам, які відвідали наш захід!

Профспілкова організація студентів ДБАЄ ПРО ТЕБЕ!

 

Вже третій рік поспіль профспілкова організація студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Команда фотографів «ProFlash» від Студентського медіа-центру ЧНУ проводить фотоконкурс для студентів-першокурсників та студентів 3-го курсу (скороченої форми навчання) Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Відповідно до умов фотоконкурсу, фото має максимально відображати враження студентів групи від першого навчального тижня в університеті. Всього на фотоконкурс подано 17 фото, які відповідають всім зазначеним вимогам. У результаті роботи конкурсної комісії було визначено переможців та відповідні подарунки. Команди-призери будуть також нагороджені грамотами, всі інші команди – солодкими призами та подяками за активну участь у конкурсі. 1 місце посіли студенти 144 групи факультету іноземних мов (Подарунок – 1 година безкоштовної фотосесії від Команди фотографів «ProFlash» на території Центрального корпусу ЧНУ); 2 місце – студенти 104 групи юридичного факультету (Подарунок – 0,5 години безкоштовної фотосесії від Команди фотографів «ProFlash» на території Центрального корпусу ЧНУ); 3 місце – студенти 144 та 141 груп інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук (Подарунок – 0,5 години безкоштовної фотосесії від Команди фотографів «ProFlash» на території Центрального корпусу ЧНУ); 4. місце – студенти 101 групи юридичного факультету (Солодкий подарунок); 5 місце – студенти 108 групи факультету математики та інформатики та студенти 101 групи факультету фізичної культури та здоров’я людини (Солодкий подарунок). Профспілкова організація студентів ДБАЄ ПРО ТЕБЕ!

Комісія із організаційно-масової роботи та спорту Профспілкової організації студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича традиційно на початку навчального року, а саме 3 жовтня організувала та провела загальноуніверситетські змагання з інтелектуально-спортивної гри «ЧНУ КВЕСТ-2017», у яких взяли участь 13 команд. Змагання для першокурсників охопили 15 найвідоміших для студентів місць у Чернівцях. Боротьба була запеклою, а завдання непередбачуваними. Учасники мали можливість позмагатись у спритності, винахідливості, творчості, а також була нагода перевірити свої знання та вміння в різноманітних галузях. Перемогу здобула команда факультету історії, політології та міжнародних відносин, у складі: Мурафи Віталія Франчук Діани Бондаренко Максима Неборака Миколи Тарицану Марії А далі місця розподілились наступним чином: 2 місце - команда факультету математики та інформатики 3 місце - команда географічного факультету 4 місце - команда економічного факультету 5 місце - команда інституту фізико-технічних та комп'ютерних наук 6 місце - команда факультету іноземних мов 7 місце - команда коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича 8 місце - команда інституту біології,хімії та біоресурсів 9 місце - команда філологічного факультету 10 місце - команда юридичного факультету 11 місце - команда факультету фізичної культури та здоров'я людини (101 група) 12 місце - команда факультету фінансів, підприємництва та обліку 13 місце - команда факультету фізичної культури та здоров'я людини (102 група) Ще раз вітаємо переможців! І дякуємо учасникам за хороший настрій та позитивні враження! Переможці були премійовані грошовою винагородою у сумі 500 грн., (по 100 грн. для кожного члена команди) а також нагородженні тортиком. Призери другого та третього місць були нагородженні теж тортиком та грамотами. Усі інші команди отримали солодкі призи та подяки від Профспілкової організації студентів ЧНУ. Щиро дякуємо за допомогу волонтерам та всім учасникам команд за їх активну участь! Профспілкова організація студентів ДБАЄ ПРО ТЕБЕ!

 

 

Промо Студпрофком

Привітання відвідувачів сайту

Студентський актив

 • 17.jpg
 • 11.jpg
 • 14.jpg
 • 12.jpg
 • 6.jpg
 • 3.jpg
 • 13.jpg
 • 15.jpg
 • 9.jpg
 • 4.jpg
 • 8.jpg
 • 2.jpg
 • 10.jpg
 • 5.jpg
 • 1.jpg
 • 18.jpg
 • 7.jpg
 • 16.jpg

Статистика відвідувань

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counter Сьогодні 38
mod_vvisit_counter Цього тижня 994
mod_vvisit_counter Цього місяця 7666
mod_vvisit_counter Всього 932346

Online: 3
2019-12-27 03:55
Счетчик посещений

Корисні посилання